Dodatočné služby

Dlhodobý prenájom

Ponúkame možnosť dlhodobého prenájmu vozidiel s možnosťou následného odkupu podľa vopred dohodnutých podmienok.

Môžete si vybrať z našej ponuky aktuálne dostupných vozidiel bez zmluvnej pokuty za predčasné ukončenie, prípadne vám vieme po individuálnej dohode zabezpečiť vami preferované vozidlo.

Administratíva

Zabezpečíme kompletný proces prihlásenia/odhlásenia vozidla s vybavením všetkých kontrol a iných potrebných administratívnych úkonov, vrátane úkonov spojených s dovozom vozidla zo zahraničia.

Taktiež za vás vyriešime akékoľvek iné zmeny v evidencii vozidla, aby sme vám ušetrili čas.

Financovanie

Či už sa jedná o finančný leasing alebo autoúver, vybavíme pre vás cez našich obchodných partnerov ponuku financovania na mieru s výhodnou úrokovou sadzbou, ktorú si následne viete porovnať s vašimi možnosťami a vybrať si tú, ktorá vám ušetrí najviac peňazí.

Poistenie

Pomôžeme Vám aj s rýchlym vybavením poistenia vozidla. Spolupracujeme z viacerými poisťovňami, z ktorých si môžete vybrať tú najvhodnejšiu pre Vás podľa ceny, kvality služieb alebo osobných skúseností.

Uzatvorenie povinného zmluvného poistenia PZP, havarijného poistenia KASKO, či poistenia finančnej straty GAP, u nás vybavíte rýchlo a jednoducho.

Pick up servis

Samozrejmosťou je odvoz a dovoz vozidla na Vami preferované miesto po vlastnej osi, prostredníctvom odťahovej služby alebo transport vozidla kamiónom.

Tento servis taktiež zahŕňa vyzdvihnutie a doručenie všetkých dokumentov potrebných na vykonanie administratívnych procesov spojených s vašim vozidlom až k vám domov, prípadne na Vami zvolenú adresu.